Zakończenie sezonu 2011
1 mar 2012

Zima za pasem i choć jeszcze nie jest biało to mroźnie już jak najbardziej. To chyba ostateczna chwila na oficjalne zakończenie sezonu 2011. Sądząc po wpisach i zdjęciach z naszego forum sezon był całkiem udany i niejeden miałby problem, żeby unieść na raz wszystko co zebrał z krzaka tykwy. Z tego miejsca chciałbym pogratulować użytkownikowi marooo, który już drugi raz z rzędu wygrał konkurs na najdłuższą tykwę osiągając wynik 141 cm. Gratulacje.

Z okazji zbliżających się Świąt namawiam to zastanowienia się nad wyrobem świątecznych ozdób z tykwy. Jest to świetna okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym, a także do dyskusji na naszym forum w dziale Zrób to sam czy też Dzieła forumowiczów.

I tutaj informacja dla osób, które chciałyby pochwalić się swoimi działami w galerii na naszej stronie. Zastanawiam się nad utworzeniem na stronie Tykwa.info działu pod roboczym tytułem „Dzieła tykwiarzy”, w którym można by zamieszczać nadesłane przez Was zdjęcia tego co udało Wam się utworzyć z tykwy. Jeżeli będzie zainteresowanie takim pomysłem to w najbliższym czasie wejdzie on w życie. Zapraszam również do dyskusji na forum w tej sprawie – KLIK!

W ramach małego podsumowanie sezonu na forum to bardzo przyjemnie mi ogłosić, że liczba postów przekroczyła 2000, a liczba zarejestrowanych użytkowników wzrosła do 160.


REKLAMA
    Dopisz się do naszej MAPY GOŚCI!