Rozpoczęcie sezonu 2013!
20 lut 2013

Mimo upartego, zimowego krajobrazu za oknem, powolutku, acz nieubłaganie zbliża się już do nas wiosna. Co za tym idzie powoli należałoby zacząć myśleć o przygotowaniach do nowego sezonu. Aż trudno w to uwierzyć, ale z tą wiosną przyjdzie nam wspólnie przywitać już PIĄTY sezon na Tykwa.info! :) Życzylibyśmy Wam i sobie, aby takich piątych rocznic było przed nami jeszcze wiele i aby z roku na rok zarówno strona jak i forum stawały się coraz lepsze.

Osoby chętne do podzielenia się swoimi wrażeniami po poprzednim sezonie zapraszamy w odpowiednie miejsca w dziale „Sezon 2012„,a Ci, którzy rozpoczęli już swoje przygotowania do wiosennych działań na pewno zauważyli już nowo powstały dział „Sezon 2013” na naszym forum.

Jeżeli ktoś ma nadmiar nasion tykwy z poprzednich sezonów, którymi chciałby podzielić się z forumowiczami to serdecznie do tego zachęcam. W razie, gdyby któraś z osób postanowiła przekazać dla innych większą ilość nasion (co zdarzało się już we wcześniejszych latach) to oczywiście może liczyć na wsparcie logistyczne ze strony forum, organizację oficjalnych zapisów na nasiona, sprawiedliwy ich podział oraz oczywiście dozgonną wdzięczność środowiska tykwiarzy ;)

Zachęcamy również do zapoznania się z ciągle aktualizowanym przez użytkowników działem „Dzieła forumowiczów” na forum, który został ostatnio wzbogacony masą zdjęć różnorakich wspaniałości wytworzonych z tykwy przez naszych stałych bywalców na forum.

Życząc udanego sezonu przypominamy jeszcze na koniec, że bardzo mile widziane są wszelkie uwagi dotyczące działania strony i forum, a wszelkie niedoskonałości prosimy zgłaszać korzystając z podstrony „Kontakt” w prawym, górnym rogu strony. :)


REKLAMA
    Dopisz się do naszej MAPY GOŚCI!